HAKKIMIZDA

Neden Arkhe İletişim Danışmanlığı? 

Verilerin bilgiye, bilginin ise iletişimde bir değere dönüşmesi için doğru derlenerek etkin içeriklere dönüştürülmesi, doğru zamanda, doğru araçlarla, hedef kitleye doğru bir şekilde ulaşması gerekir.
Arkhe İletişim Danışmanlığı, gazetecilik, iletişim ve pazarlama alanındaki deneyim ve uzmanlığı ile bilgiyi anlamlı içeriklere dönüştürüp, kurum ve kuruluşların etkin bir iletişim/etkileşim ortamı oluşturmasında yol göstermeyi amaçlıyor.
“Anla-Anlat-Anlaş” ilkesi ile hareket eden Arkhe İletişim Danışmanlığı, bilginin ilk kaynağını, tözünü, özünü iletişimle harmanlayarak, kurum ve kuruluşlar için bir değere dönüştürme misyonu ile çözümler üretiyor.
Arkhe İletişim Danışmanlığı, yaratıcı ve özgün içerikler, gündem ve ilişki yönetimi, risk ve kriz yönetimini kapsayan bütünleşik iletişim stratejisi ile müşterilerine etkin iletişim hizmeti sunuyor.

Arkhe İletişim Danışmanlığı;
• Entegre iletişim strateji ve çözümleri ile yarattığınız değerlerin görünür, bilinir olmasına,
• Bütünleşik etkin iletişim ve ilişki yönetimi ile toplumla/paydaşlarınızla ‘Bağ’ınızı güçlendirmenize,
• Doğru, etkin, yaratıcı ve özgün içerik yönetimi ile rakiplerinizden farklılaşarak liderliğinizin güçlenmesine katkı sağlamayı amaçlıyor.
• Liderlerin, şirketlerin ve markaların, toplumu vizyonlarına ortak etmelerinin yolu etkin iletişimden geçiyor. Arkhe İletişim Danışmanlığı bu yolda; deneyim, bilgi ve stratejileri ile hizmet verdiği müşterilerine değer katıyor. 

Gazetecilik ve iletişim sektöründeki deneyimlerimiz ışığında, bütünleşik iletişim stratejisi ve çözümleri üreterek yarattığınız değerlerin görünür, bilinir olmasını hedefliyoruz.

Deneyimli, yenilikçi ve yaratıcı bir ekiple hizmet sunuyoruz...

Yaratıcı ve etkin içeriklerle güçlü gündem ve ilişki yönetimi, etkin risk ve kriz yönetimini kapsayan yenilikçi bir anlayışla hizmet veriyoruz.
Kenan Şanlı
Ajans Başkanı
Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. Türkiye'nin önemli televizyon kanallarında ve ulusal gazetelerinde muhabir, editör ve müdür olarak çalıştı. (Ulusal Basın Ajansı, Barometre Gazetesi, Finansal Forum, Referans ile Fortune Dergisi, CNBC-e, TV8, 9. Kanal, CNN Türk) Finans, iş dünyası, makro ekonomi, ekonomi politika alanlarında makaleler yazdı. Fortune 500 Türkiye markasının yaratılmasında liderlik rolü aldı. Aynı zamanda, 2007’den bugüne iletişim, liderlik iletişimi ve kriz iletişimi alanlarında medya ve kriz iletişimi eğitimleri vermektedir. Borsa Kralı, Finansal Piyasalarda Riskler Nasıl Ortaya Çıktı?, Destek Direnç Ne Ola ki, Makro Verilerin Analizi gibi çok sayıda kitaba da editörlük yapmıştır. Üç yıl Effect BCW’de yönetici olarak çalıştı. ARKHE İletişim Danışmanlığı’nda kurucu ortak olarak devam etmektedir.
Olcay Nacar
Danışman, Medya İlişkileri
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. Ekonomik Trend, Para ve TekBorsa Dergileri ile İktisat, Radikal ve Sabah gazetelerinde ekonomi muhabirliği ve editörlüğü yaptı. PR kariyerine Zarakol İletişim’de başladı daha sonra, Excel, Medyaevi, Grup7, Bersay ve Effect BCW gibi önde gelen iletişim danışmanlık ajanslarında medya ilişkileri danışmanı ve medya ilişkileri yöneticisi olarak çalıştı. Şu anda ARKHE İletişim Danışmanlığı’nda kurucu ortak çalışmaktadır. Kurumsal ve marka iletişiminde medya ilişkileri, kriz iletişiminde uzmanlığı bulunuyor. Ulusal ve uluslararası pek çok firmaya danışmanlık vermiştir.

Bizimle Çalışmaya Hazırsanız...